HAKKIMIZDA


Uçak Asansör Limited Şirketi 1997 yılında Bursa'da kurulmuştur. Firmamız dört kardeşten oluşan, dört ortaklı aile şirketi yapısına sahiptir. 530 metrekare kapalı, 530 metrekare açık alanımızda atölyemiz ve montajını yaptığımız asansörlerde kullandığımız son model ürünleri sergilediğimiz salonumuz bulunmaktadır.


Firmamız; Asansör montaj, revizyon ve peryodik bakımlarını Sanayi Bakanlığı Yönetmeliği, Uluslar arası yasalar ve ilgili standartlar çerçevesinde gerçekleştirir. Bu çerçeve doğrultusunda firmamız TSE, CE ve ISO 9001:2000 kalite belgelerine ve Sanayi Bakanlığı tescil ve imalat belgelerine sahiptir. Kendi bünyesinde bulunan 5 mühendisi, 66 kişilik çalışanı ile yıllık 100-300 arası asansör montajı, 2.000 fazla asansöre periyodik bakım hizmeti verilmektedir.

Misyon

Uçak Asansör olarak; Sektörün bizi ilgilendiren tüm alanlarında girişimde bulunmak, Asansör sanayi ve yan sanayinin yanı sıra sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm pazarlarda satış yapmak, Sektörde ihtiyaç duyulan her alanda var olabilmek,

Sadece Türkiye'de değil, uluslararası piyasada da etkin bir güç olmak; ürün ve satış sonrası hizmet kalitesinde norm belirleyici olup sürekli bir gelişim içinde olarak ülkemizde ve dünyada sektörünün en iyisi olmak. Profesyonel çalışma anlayışımızın kalıcı olmasını sağlamak.

Vizyon

Müşterilerimize, satın alma sürecinden kuruluma kadar her aşamada kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlıyoruz. Satış sonrası sağladığımız bakım ve onarım hizmetlerimizle seçkin olma çabası üstlenip; profesyonel açımızı ilgili birimlere yansıtmaktayız. Çalışma prensibi olarak herkesin potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarabileceği ortamları oluşturuyoruz.

Markalarımız